Patronujemy

Znaleziono 5 sklepów
Opis:
Proponuję Państwu ekskluzywne meble i ubranka dla dzieci w wielu funkcjonalnych wariantach. Wierzę, że wysoka jakość gwarantuje długą żywotność produktów, ich wytrzymałość oraz bezpieczeństwo. Eleganckie ubrania dla dzieci wykonane są z delikatnych materiałów, które nie podrażnią skóry dziecka.
czytaj dalej
Opis:
Wierzymy, że pokój dziecka to miejsce pełne magii. Dlatego tworzymy z pasją rzeczy wyjątkowe, dopracowane w każdym szczególe, takie, które kolorują sny. Nasze pościele projektujemy sami i szyjemy całkowicie w Polsce. Nadajemy ciepłu i bezpieczeństwu niebanalną formę - wszystko w pięknej, prezentowej oprawie. ColorStories – niebanalna pościel i akcesoria dla dzieci.
czytaj dalej
Opis:
Nasi Klienci są dla nas najważniejsi, zwłaszcza Ci Najmłodsi. Dlatego do oferty sklepu Frutti di mamma wyszukujemy i dobieramy starannie takie marki, które tworzą produkty z sercem, pasją, fantazją, zaangażowaniem i odpowiedzialnością, takie, które chcemy szczerze polecić Rodzicom i ich Pociechom.
czytaj dalej
Opis:
Nazywamy się FABRYKA MATERACÓW HEVEA s.c. ale nasi znajomi i klienci mówią po prostu Hevea. Nasza marka handlowa stała się synonimem jakości polskiego produktu i to już niemal w całej Europie od Londynu po Wilno. To najlepsza rekomendacja i jednocześnie nagroda za lata pracy.
czytaj dalej
Opis:
O IGOLO: Mój pomysł rodził się powoli z potrzeby mojej jako Mamy. Szukałam na rynku nietypowego designu, rzeczy która jest trwała, ładna i nie zaburza postrzegania dziecka ferią kolorów, nie straszy gamą multimedialnych efektów i która co najważniejsze pozostawia miejsce na grę wyobraźni.
czytaj dalej