Patronujemy

***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort

***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort
Adres: Wierchomla Mała 41, 33-350 Piwniczna Zdrój
Telefon: (18) 414 31 30, (18) 414 31 31
Opis:

  ***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort położony jest w Beskidzie Sądeckim na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w pobliżu jednej z największych stacji narciarskich w Polsce Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla.

  ***Hotel Wierchomla to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi, promujemy i wspieramy aktywną turystykę rodzinną. Naszych najmłodszych Gości zapraszamy do magicznego Klubu Koziołka Wierchołka, jedynego w swoim rodzaj dziecięcego SPA, mini zoo, parku linowego czy na plac zabaw.

  Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowe i wygodne pokoje 1 i 2 osobowe, apartamenty oraz pokoje studio. Nasi Goście zarówno Duzi i Mali mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów SPA oraz zrelaksować się w strefie Wellness czy basenie i siłowni. W hotelu znajduje się restauracja Tysina, w której można zjeść wyśmienite dania kuchni regionalnej, międzynarodowej oraz polskiej. Dodatkowo nasi goście mogą skorzystać z alternatywnej bazy noclegowej - drewnianych i całorocznych Domków na Górce zlokalizowanych tuż przy stoku!

  Znamy wymagania Rodziców i wiemy, czego potrzebują Mali Goście, aby czuć się bezpiecznie i komfortowo, dlatego na życzenie wyposażamy pokoje hotelowe we wszystkie niezbędne akcesoria.

  Gwarantujemy Dzieciom doskonałą zabawę i aktywny wypoczynek pełen uśmiechu!

  Atuty:
  - wygodne i komfortowe pokoje
  - miła i profesjonalna obsługa
  - wszystkie niezbędne udogodnienia dla najmłodszych
  - bogate i atrakcyjne pakiety pobytowe
  - mnóstwo atrakcji hotelowych oraz przyhotelowych
  - cisza i spokój - Hotel Wierchomla położony jest z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.

www:www.wierchomla.com.pl; email: hotel@wierchomla.com.pl