Patronujemy

Zdrowie i uroda

Obrazek
15 października 2018
Jak stymulować mózg malucha, tak aby ułatwić mu rozwój fizyczny i poznawczy? Poznaj pięć łatwych sposobów, które przygotują je do nauki w przyszłości.
8 października 2018
Mleko matki, najstarszy pokarm świata to arcydzieło ewolucji. Mimo licznych prób i badań wciąż nie mamy dla niego idealnego zamiennika. Co wpływa na jego cudowne właściwości? Eksperci na całym świecie starają się odkryć sekrety ludzkiego mleka. Mleko matki ma tak złożoną strukturę...
Obrazek
3 października 2018
Drodzy Rodzice, Ostatnie wolne miejsca w grupie na nowy semestr Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci od 4 r. z. Zajęcia w soboty, podział na grupy wiekowe. Zaczynamy 6 października :) Wykwalifikowani specjaliści prowadzący, wieloletnie doświadczenie .
Obrazek
2 października 2018
Warsztaty dla dzieci rozwijające inteligencję emocjonalną "Ratunku EMOCJE" OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W GRUPIE 6-8 latków! Czwartki godz. 17:00, edycja: październik-listopad
Obrazek
1 października 2018
Czy o zęby mleczne warto dbać szczególnie uważnie, skoro po kilku latach zastąpią je zęby stałe? Tak!
Obrazek
28 września 2018
Firma Dyson wprowadza swoje najnowocześniejsze oczyszczacze powietrza, aby walczyć z zanieczyszczonym powietrzem w pomieszczeniach. Oczyszczacz powietrza Dyson Pure Hot+Cool usuwa gazy oraz 99,95% cząsteczek o wielkości do 0,1 mikrometr
Obrazek
11 września 2018
Tradycyjnie jak co roku zapraszamy na kolejne spotkanie prowadzone w ramach cyklu „POROZMAWIAJMY O JĄKANIU”. Tematem, który zamierzamy podjąć, jest kontekst prowadzenia działań diagnostycznych i terapeutycznych dla osób jąkających (się).
Obrazek
7 września 2018
Po raz piętnasty w Warszawie jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Obrazek
5 września 2018
Otwieramy Centrum Diagnostyki i Terapii Małych Dzieci! Nowe Centrum Fundacji SYNAPSIS jest odpowiedzią na wciąż rosnący problem oraz brak odpowiedniej diagnostyki małych dzieci w kierunku całościowych zaburzeń rozwojowych ze spektrum autyzmu.