Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Wakacyjne z DigiKids 2019!

Obrazek
Fot.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych półkolonii. Każdy z tematycznych turnusów przeniesie dziecko w świat przygody i odkrywania różnorodności świata. Będziemy bawić się poznając podstawy elektroniki i programowania, rozwijać kreatywność i zdolności manualne uczestnicząc w tematycznych zajęciach poszerzających wiedzę o świecie i korzystać z letniej pogody podczas ruchowych aktywności na świeżym powietrzu.

 

Przygoda z Wall-em!

Sympatycznego robota męczy samotność – pomóżmy mu! Razem z nim poznamy jego niezwykły świat techniki i zbudujemy doskonałe Miasto Przyszłości! Gdy ludzie je zobaczą przybędą z radością, by nasz przyjaciel już zawsze miał sąsiadów.

 

Odkrywcy Świata!

Razem odbędziemy podróż, która pozwoli nam odkryć zupełnie odmienne kultury! Nagramy i zmontujemy podróżniczego vloga, zbudujemy światową metropolię czerpiącą z architektonicznych rozwiązań najdalszych zakątków świata i poznamy wykorzystywane w nich techniczne rozwiązania.

 

Na podbój kosmosu!

Przeżyjmy przygodę niczym Leia i Luke - ruszmy na podbój galaktyki! Zaprojektujemy i zbudujemy makietę kolonii na Marsie, wyposażoną we wszystko, czego potrzeba by przeżyć na tej planecie, poznamy wiele tajemnic kosmosu i zbudujemy roboty, które pomogą nam

w badaniu Wszechświata.

 

Cena uczestnictwa w pięciodniowym turnusie do końca kwietnia wynosi 690 zł. Szczegółowe informacje o programach i zapisach na Wakacje z DigiKIds znajdą Państwo na:

http://digitaluniversity.pl/digikids/wakacje-z-digikids/

 

Podejmij z nami wakacyjną przygodę!