Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Niedziela rodzinna „W jakim świecie chcemy żyć?” w Muzeum POLIN

Obrazek
Fot. Magda Starowieyska_Muzeum POLIN

W pierwszą niedzielę stycznia zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na niedzielę rodzinną pod hasłem "W jakim świecie chcemy żyć?". To całodniowe atrakcje, towarzyszące wystawie czasowej „W Polsce króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości".

6 stycznia (niedziela), godz. 10.00-20.00, Muzeum POLIN

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >>

W całodniowym programie znajdą się:

  • 10.00-20.00 – zwiedzanie wystawy "W Polsce króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości". Bilety: 12 zł normalny, 8 zł ulgowy, rodzinny 30 zł, KUP BILET >>

 

  • 10:00, 13.00 - AniMaćki na wystawie – spotkanie warsztatowe, udział w cenie biletu na wystawę czasową

 

Propozycja spotkań edukacyjno-warsztatowych o otwartej i swobodnej formule. W podanych godzinach na wystawie "W Polsce króla Maciusia” będzie można spotkać muzealnych animatorów, którzy zaproszą do wspólnej podróży po Polsce Króla Maciusia. Dostaniecie dodatkowe wskazówki, zadania.

 

  • 14:30 – pokaz filmu „Supa Modo”, reż. Likarion Wainaina, Kenia 2018, sala konferencyjna A. Bilety: 5 zł,

 

Jo jest nadzwyczajną dziewczynką, obdarzoną przez los wielkimi mocami. Umiejętności dziewczynki spędzają sen z powiek jej mamie Kathryn, która obawia się o kruche zdrowie

dziecka. Jo jest chora i musi się oszczędzać. Jak pogodzić te dwa wyzwania? W jaki sposób jednocześnie ratować świat i troszczyć się o swoje zdrowie? Na wspaniały pomysł wpadnie siostra Jo, która zaangażuje całą wioskę w nakręcenie filmu o superbohaterce. „Supa Modo” został nagrodzony Kryształowym Niedźwiedziem na Berlinale 2018. Film rekomendowany dla dzieci powyżej 9 roku życia.

 

Wydarzenie towarzyszące wystawie "W Polsce króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości".

Więcej informacji o wystawie >>