Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Informacja o bezpłatnych warsztatach świątecznych dla dzieci - Bielany i Ursynów

Obrazek
Fot.
Informacja o bezpłatnych warsztatach świątecznych dla dzieci - Bielany i Ursynów

07.12. Rodzinne warsztaty "Jak kiedyś obchodzono Boże Narodzenie"

Czy wiecie jak kiedyś obchodzono Boże Narodzenie i skąd się wzięły zwyczaje świąteczne? Jeśli chcecie poznać historie związane ze świętami, a przy okazji pobawić się z nami w rozwiązywanie zagadek i poszukiwanie ukrytych przedmiotów, to serdecznie zapraszamy na nasze rodzinne warsztaty. Podczas zajęć zrobimy własne kartki świąteczne i ozdoby choinkowe, wybierzemy migdałowego króla, rozwiążemy zagadki o wigilijnych potrawach i poszukamy ukrytych, świątecznych obrazków.

Na warsztaty zapraszamy całe rodziny: rodziców, dziadków, ciocie, wujków z dziećmi w wieku 5-9 lat. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Obowiązują zapisy pod mailem: warsztaty@fundacjaopus.pl. W tytule maila prosimy wpisać nazwę warsztatów ("Warsztaty Samogłoska"), a w treści podać imiona zgłaszanych osób (zarówno dzieci, jak i dorosłych) oraz kontaktowy numer telefonu. Osobom, które zostaną zapisane na zajęcia wyślemy maila z potwierdzeniem.

Gdzie: Samogłoska - Miejsce Aktywności Lokalnej, ul. Samogłoska 9a (wejście od strony ulicy Balaton, budynek na terenie szkoły)

Kiedy: piątek, 7 grudnia, godz. 17.00-19.15

Uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych

osobowych oraz wizerunku.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Rodzinne wędrówki przez tradycje świąteczne", współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.
 

09.12. Rodzinne warsztaty "Jak udekorować dom na święta"

Święta coraz bliżej. Zaczyna się czas krzątania i przygotowywania, ubierania choinki i ozdabiania domu. Jeśli chcecie poczuć świąteczny klimat, a przy okazji stworzyć kilka bożonarodzeniowych ozdób, to serdecznie zapraszamy na nasze rodzinne warsztaty. Podczas zajęć zrobimy świąteczne lampiony i ozdoby choinkowe. Stworzymy też kartki świąteczne, które będziecie mogli wysłać do swoich bliskich i przyjaciół. Ale to nie wszystko. Oprócz tego poznamy historie związane ze świętami, rozwiążemy zagadki o wigilijnych potrawach i poszukamy ukrytych, świątecznych obrazków.

Na warsztaty zapraszamy całe rodziny: rodziców, dziadków, ciocie, wujków z dziećmi w wieku 5-9 lat. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Obowiązują zapisy pod mailem: warsztaty@fundacjaopus.pl. W tytule maila prosimy wpisać nazwę warsztatów ("Warsztaty Ursynów"), a w treści podać imiona zgłaszanych osób (zarówno dzieci, jak i dorosłych) oraz kontaktowy numer telefonu. Osobom, które zostaną zapisane na zajęcia wyślemy maila z potwierdzeniem.

Gdzie: Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, ul. Kajakowa 12B

Kiedy: niedziela, 9 grudnia, godz. 11.00-13.15

Uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych oraz wizerunku.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Rodzinne wędrówki przez

tradycje świąteczne", współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.