Patronujemy

Wersja do wydrukuWersja PDF

Historia miłosna Cioska i Judytki – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Obrazek

Miłosne uniesienia, wielkie emocje i moc przygód – to recepta na udaną historię! Już 16 lutego maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno poznają historię zakochanego Cioska i Judytki. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Choć to nie Romeo i Julia, a Ciosek i Judytka, to w zbliżającym się przedstawieniu w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno nie zabraknie wielkich emocji! Swobodna interpretacja ponadczasowej historii o zakochanej parze autorstwa Szekspira rozbawi największych ponuraków i zachęci dzieci do przemyśleń.

Szalony, jarmarczny spektakl o tarapatach tytułowego Cioska oraz jego oblubienicy zachwyci widzów dynamiką i zabawnymi dialogami. Przedstawienie zostanie odegrane z przenośnej scenki, jakiej używali wędrowni lalkarze ponad 300 lat temu. Dobra zabawa gwarantowana!

Teatrzyk odbędzie się 16 lutego w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie: o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!

INFORMACJE DODATKOWE:

O Centrum Handlowym Auchan Piaseczno:

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 48 sklepów

i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. H&M, Orsay, Reserved, CCC i drogerie. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Norauto i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin, w tym pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na 1400 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych. Centrum Handlowe Auchan Piaseczno jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Powstało w 1996 roku. Obiekt ma 36 150 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:30-20:00

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchanpiaseczno.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanPiaseczno/.

O Ceetrus Polska:

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest

obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja. Więcej informacji na http://www.ceetrus.pl/pl oraz www.linkedin.com/company/ceetrus-poland.