Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Helen Doron English - nauka angielskiego nie tylko podczas zajęć

Obrazek

Dziś nie ma właściwie możliwości ,aby funkcjonować bez technologii i aplikacji. Ważne , aby mieć pomysł jak to skutecznie i umiejętnie połączyć z edukacją. Nasi uczniowie mają tą możliwość , aby uczyć się języka angielskiego nie  tylko w czasie zajęć, ale także w domu, w samochodzie, na wakacjach. - Wszędzie tam, gdzie akurat są. Potrzebują tylko dostępu do aplikacji na komputer lub na smartfona. Nasze aplikacje zostały specjalnie przygotowane przez zespół specjalistów zajmujących się edukacją i nowymi technologiami Naturalnym  również jest, , że wielu rodziców nie chce, aby ich pociechy korzystały z multimediów. Doskonale to rozumiemy, jesteśmy świadomi obaw i konsekwencji, jakie się wiążą z tym problemem.

Jednak od nowych technologii nie uciekniemy. Warto z nich korzystać, szczególnie wtedy, kiedy uczą , rozwijają umiejętności logicznego myślenia, pobudzają kreatywność.

Mogą też być świetną rozrywką na lato, kiedy na przykład dziecko nudzi się w samochodzie lub samolocie, albo kiedy pada deszcz. Gwarantują doskonałą zabawę i naukę, która nie męczy, dlatego idealnie nadają się nawet

na leniwe popołudnia na plaży. Tak właśnie jest z naszymi aplikacjami. Poniżej krótki przegląd i opis kilku z nich.

Stworzyliśmy specjalną platformę multimedialną z grami utrwalającymi słownictwo, piosenkami, słowniczkiem, e-kartkami, przeznaczoną dla dzieci w wieku 2-12 lat. Część gier dostępna jest bez logowania, do części potrzebne będą login i hasło. Platforma, na której dzieci mogą tworzyć swoje własne awatary, grać w ponad 100 interaktywnych gier i oglądać swoich ulubionych bohaterów kursów metody Helen Doron nazywa się Kangi Club.

Nasi najmłodsi uczniowie, chodzący na kurs „Fun with Flupe” mają dostęp do aplikacji na telefon lub tablet. Nazywa się „Fun with Flupe. English words”. Zapewnia świetną zabawę i naukę dla dzieci w wieku 2-5 lat. Aplikację można pobrać za darmo, bez logowania.

Kolejna atrakcja to aplikacja na telefon lub tablet „Jump with Joey” . Aplikacja jest uzupełnieniem kursu o tej samej nazwie. Dzięki niej podręczniki, z których dzieci się uczą, ożywają :-) Stają się trójwymiarowe, mówią po angielsku, śpiewają i zabawnie się ruszają, co umożliwia tzw. „rzeczywistość rozszerzona”.

Trudną sztukę czytania po angielsku ułatwi aplikacja na telefon lub tablet – „Helen Doron Read” Nauka czytania odbywa się tam w sposób globalny, poprzez zabawne historyjki i śmieszne

obrazki. Z aplikacji korzystamy także na zajęciach. Kilka książeczek jest dostępnych bezpłatnie.

A jeśli ktoś uwielbia śpiewać, wiele atrakcji czeka na niego w „Helen Doron Song Club”. To specjalny kanał na You Tube z bajkami oraz piosenkami w wersjach karaoke oraz teledyskami dla młodzieży.

Dla naszych najstarszych uczniów mamy młodzieżowe „Helen Doron Radio”. A w nim audycje na żywo, konkursy, wywiady, ciekawostki oraz dużo dobrej muzyki dla nastolatków.

Z nami angielski nigdy nie jest nudny!