Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

"Dzień dziecka" w Teatrze Rampa - recenzja redakcji

"Dzień dziecka" Teatr Rampa, fot. Kinga Karpati
Fot. materiały prasowe
"Dzień dziecka" Teatr Rampa, fot. Kinga Karpati
"Dzień dziecka" Teatr Rampa, fot. Kinga Karpati
"Dzień dziecka" Teatr Rampa, fot. Kinga Karpati

„Dzień dziecka” – świetnie wyreżyserowana sztuka, którą każdy rodzic zobaczyć powinien. Pokazuje ona bowiem jeden dzień z życia dziecka z perspektywy ojca, który zamienia się w dziecko. Fantastyczna oprawa muzyczna, ciekawa choreografia, wspaniała gra aktorska – to wszystko zasługuje na polecenie sztuki Warszawiakom, którzy w fantastycznej atmosferze teatru Rampa mogą spędzić niezapomniane chwile ze swoimi milusińskimi.

Prapremiera spektaklu „Dzień dziecka” była zorganizowana na najwyższym poziomie. Organizatorzy zadbali o wiele niespodzianek, które tego dnia czekały na dzieci w teatrze. Dzieci witane były kolorowymi balonami z logo teatru. Już przy samym wejściu czekała na gości niecodzienna atrakcja. Była nią gra planszowa, w którą trzeba było zagrać, aby wejść do sali teatralnej. Na podłodze rozłożone były plansze z zadaniami dla dzieci – np.: :Obrysuj swoją stopę i napisz w niej swoje imię”, „Popatrz w lewo i sprawdź, czy świeci słońce, „ Spójrz w prawo i znajdź reklamę TVP i radia”. To wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców”. Sztuka bardzo dobrze

oddziaływuje na dzieci – często się śmieją, biją brawa i czują, że wreszcie ktoś je rozumie.

Na prapremierze nie zabrakło słodkiego tortu i szampana – lemoniady z bąbelkami. Dzieci były zachwycone! – Jestem podekscytowana tą bajką – powiedziała 5-letnia Julia. – A gdy wrócę do domu zagram z moją rodziną w jakąś planszówkę! Na pewno tu jeszcze przyprowadzę moją mamę nie jeden raz!

Kolejny blok pokazów spektaklu "Dzień dziecka" odbędzie się w Teatrze Rampa od 11 do 16 października. Serdecznie zapraszamy!

Joanna Banakiewicz