Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

3 Torby BingerBag4me z wewnętrznym segregatorem: miejskie, plazowe i sportowe już na rynku!

3 Torby BingerBag4me z wewnętrznym segregatorem: miejskie, plazowe i sportowe już na rynku!

Miejska torba BinderBag4me idealna dla wiosnę i lato,

Szukasz idealnej torby na codzienne wyjścia z domu – do pracy, na zakupy, spacer z dzieckiem? Stworzyliśmy ją dla Ciebie! Torby z serii BinderBag4me łączą w sobie sportowy charakter z miejskim sznytem – nie tylko pomieszczą wszystkie potrzebne Ci rzeczy, ale też zwracają uwagę estetycznym wyglądem oraz idealną organizacją wnętrza.

Torba miejska BinderBag4me jest wodoodporna,lekka i pojemna, wyposażona w wewnętrzne kieszenie i przegrody. Zapakujesz w nią zakupy, książki i wszystkie niezbędne na co dzień drobiazgi. Organizacja wewnątrz torby ułatwia utrzymanie w niej porządku. Dzięki odpowiednim przegródkom, kieszonkom, każda rzecz, którą ze sobą zabierasz znajdzie swoje miejsce, także klucze, telefon, portfel i chusteczki. Miejska torba BinderBag4me ma też specjalną przegrodę na parasolkę. Koniec z nerwowym szukaniem w przepastnej torbie chusteczek, dokumentów czy kluczy.
Torba jest wykonana z wodoodpornego materiału ( wyglądającego jak płótno) i nierdzewnych,jachtingowych okuć. Doskonale izoluje wilgoć, łatwo można ją wyczyścić.
Miejskiego charakteru nadają jej solidne, metalowe, nierdzewne okucia i wykończenie dyskretną, skuteczną taśmą odblaskową. Do torby można dokupić dodatkowe kolorowe uszy z dwoma rodzajami okuć.
Torba miejska BinderBag4me pozwoli dopasować swoje wnętrze do Twoich potrzeb, a swój wygląd – do Twojego stroju i fantazji.

Przykładowe wykorzystanie: dla każdej kobiety jako torba-organizer: miejska, do pracy, na spacer z dzieckiem.
Dostępna w 2 kolorach: szary i beż
W ofercie są też torby plażowe i sportowe z serii BinderBag4me!
Szczegóły na:
www: https://www.good4me.pl