Fundacja RoRo zaprasza na stanowiące cykl trzy spotkania dla osób, które chcą lepiej radzić sobie ze swoją złością, nie tylko w kontaktach z dziećmi.
Podczas warsztatów poruszymy następujące tematy:
– dlaczego się złościmy?
– jaki jest związek złości z potrzebami,
– co zrobić, by rzadziej się złościć,
– co zrobić, by złość nie przeradzała się w agresję.
Będziemy mówić o złości, którą przeżywamy w różnych sytuacjach, nie tylko tych związanych z dziećmi.
Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku. Współpracuje zarówno z biznesem jak i z organizacjami pozarządowymi. Prowadzi stronę amborska.pl, jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy projekt skierowany do dzieci pracowniaeksperymentu.pl Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.
Warsztaty składają się z trzech spotkań, stanowiących całość.
Kiedy: 14.01, 21.01, 28.01, godz. 9:30-12.00.
Gdzie: Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44a.
Na spotkanie można przyjść z dzieckiem, które podczas zajęć pozostaje pod Waszą opieką.
Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza umieszczonego pod informacją o wydarzeniu (kafel „Aktualności” na stronie Fundacji RoRo: www.fundacjaroro.org).
UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.
Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Wśród naszych darczyńców raz na kwartał losujemy podwójne wejściówki na dowolnie wybrany seans do kina Muranów.
Zajęcia są częścią projektu „Rodzina to MY”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy