Patronujemy

Promocje, Kody rabatowe

Obrazek
3 lipca 2017

Czekoladowy warsztat zorganizował wielką akcję promocyjną. Rozdają za darmo narzędzia z czekolady warte nawet 30 złotych.

Obrazek
24 maja 2017

Wyjazd na kolonie to dla dzieci bardzo ważne wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają cały rok. Dlatego też robimy wszystko, by zapewnić dzieciom niezapomnianą przygodę, a rodzicom dać pewność, że ich pociecha będzie bezpieczna i otoczona należytą troską.

Obrazek
12 kwietnia 2017

Zapraszamy rodziców oczekujących dziecka do skorzystania z Wielkanocnej oferty rabatowej i zawarcia umowy na pobranie i przechowywanie komórek macierzystych w BKM nOvum.

Obrazek
10 marca 2017

Edu Brain zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe na EEG Biofeedback !!!

 

Popraw swoją koncentrację, wycisz negatywne emocje, zainwestuj w siebie jeszcze przed wakacjami! Pomóż swojemu Dziecku opanować trudne emocje i skupiać uwagę na tym...

Obrazek
25 stycznia 2017

Zima w mieście nie musi być nudna. Warsztaty kulinarne, trening na ściance wspinaczkowej, spacery, zabawy na śniegu, zajęcia małego chemika. To tylko część atrakcji przygotowana przez salę zabaw Fikołki. Pod czujnym okiem animatorów twoja pociecha miło spędzi czas. Do wyboru lokalizacja na Wilanowie i...

Obrazek
10 listopada 2016

MATEMATYKA EZO to zajęcia pozalekcyjne, przeznaczone dla dzieci od 4 do 12 lat, które wprowadzają we wspaniały, abstrakcyjny świat tej nauki.

Celem programu EZO jest zaprezentowanie każdemu dziecku różnorodnych aspektów matematyki w sposób, który umożliwi mu badanie, dyskutowanie, próbowanie swoich sił...

Obrazek
19 października 2016

Zapraszamy do Centrum Edukacyjnego KidzUp! To miejsce, gdzie specjaliści zorganizują wyjątkowe i kreatywne przyjęcie urodzinowe, które Twoje dziecko zapamięta na długo.
Nasi profesjonalni animatorzy zaangażują dzieci nie tylko w budowanie modeli z klocków LEGO®, ale również inne aktywności...

Obrazek
28 września 2016

Zapraszamy wszystkie dzieci z klas 4-6 do udziału w warsztatach „EKSPERYMENTY NAUKOWE”

Warsztaty Małego Geniusza są świetną okazją do empirycznego poznawania świata i postawienia pierwszych kroków w dziedzinie fizyki i chemii.

Obrazek
10 sierpnia 2016

Zrób sobie cool fotę z produktem Oxford i zgłoś przez stronę konkursową www.becoolatschool.pl
Do wygrania tablety Samsung Galaxy Tab S2, smartfony Samsung Galaxy J3, słuchawki Samsung Level On, fotele...

Obrazek
27 listopada 2015

Serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie sklepu Kraina Zabawek 2 grudnia od godz. 15.00!

Z okazji otwarcia 10-15 % rabatu na cały asortyment plus słodki poczęstunek. Centrum Handlowe Panorama 2 piętro lok. 207.