Patronujemy

Kino familijne

Obrazek
30 maja 2017
W kinach sieci Multikino Dzień Dziecka najmłodsi kinomani będą mogli świętować aż przez 4 dni! Od 1 do 4 czerwca na dzieci będą czekały wyjątkowe filmy. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, gier i zabaw. W prezencie dzieci otrzymają dwustronne plakaty z animacją „Auta 3” oraz filmem „...
Obrazek
25 maja 2017
Od 26 maja br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. Na ten film oraz inne produkcje familijne od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle co dziecko.
Obrazek
5 maja 2017
Od 5 maja w kinach sieci Multikino można zobaczyć premierowo animację „Riko prawie bocian”. Na ten film oraz inne produkcje familijne od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle co dziecko.
Obrazek
26 kwietnia 2017
Od 28 kwietnia do 4 maja br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo animację „Riko prawie bocian”. Film wejdzie na ekrany 5 maja br.
Obrazek
19 kwietnia 2017
Od 21 kwietnia w kinach sieci Multikino można zobaczyć premierowo animację „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation, w którym powstały takie przeboje jak „Shrek” i „Madagaskar”. Na ten film oraz inne produkcje familijne od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować...
Obrazek
12 kwietnia 2017
Od 15 do 18 kwietnia br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo animację „Dzieciak rządzi”. Film animowany ze studia DreamWorks Animation, w którym powstały takie przeboje jak „Shrek” i „Madagaskar”, wejdzie na ekrany 21 kwietnia.
Obrazek
22 marca 2017
Od 10 marca w kinach sieci Multikino można zobaczyć premierowo film animowany „Zając Max ratuje Wielkanoc”. Na ten film oraz inne produkcje familijne od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle co dziecko.
Obrazek
8 marca 2017
Od 10 marca w kinach sieci Multikino można zobaczyć premierowo film animowany „Munio: Strażnik Księżyca”. Na ten film oraz inne produkcje familijne od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle co dziecko.
Obrazek
1 marca 2017
Za każdymi drzwiami czeka nowa przygoda. Zobaczcie film „Sonia”, który wchodzi do kin 24 marca.