Patronujemy

Dla Rodzica

Obrazek
20 października 2017
Chcesz wybrać się do teatru, ale nie masz z kim zostawić swojej pociechy?
Obrazek
19 października 2017
Na warsztatach będzie się można dowiedzieć, jak zmienia się kręgosłup niemowlęcia w pierwszym roku życia oraz jak bezpiecznie i prawidłowo nosić dziecko w chuście tkanej. Uczestnicy nauczą się motać plecak prosty – wygodne wiązanie na plecach (najpierw z lalką, potem z dzieckiem)....
Obrazek
18 października 2017
Fundacja RoRo zaprasza na cykl warsztatów skierowanych do rodziców, którzy chcą lepiej radzić sobie ze swoją złością, zarówno w kontaktach z dorosłymi jak i z dziećmi.  
Obrazek
17 października 2017
Wasz maluszek nie zaadaptował się dobrze w nowym przedszkolu… a chcielibyście aby był szczęśliwy i wspaniale zaopiekowany? Szukacie najlepszego miejsca dla waszego dziecka?
Obrazek
16 października 2017
Fundacja RoRo zaprasza na spotkanie, podczas którego porozmawiamy karach i nagrodach w wychowywaniu dziecka. Będziemy mówić m.in. o tym jaki wpływ na nasze dzieci mają kary i nagrody, czy warto je stosować, a jeżeli nie, to jak postępować inaczej.  
Obrazek
16 października 2017
Prośby nie działają, tłumaczenie też nie, dopiero gdy podniesiesz głos możesz uzyskać to, co chcesz. A może nie chcesz stosować kar, ale konsekwencje działają świetnie!  
Obrazek
16 października 2017
Fundacja RoRo zaprasza na popołudniowe, indywidualne konsultacje z psychologiem dla rodziców. Szczegóły zapisów, w tym godziny konsultacji poniżej.  
Obrazek
11 października 2017
21 października na ul. Grójeckiej 79 w sali POD OKIEM w Warszawie odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów. Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy do zapisów na stronie familie.pl!  
Obrazek
9 października 2017
Akademia Przedszkolaka – Tesco Decydujesz, Pomagamy Projekt Football Academy Warszawa "Akademia Zdrowego Przedszkolaka"  przeszedł do kolejnego etapu III edycji Programu granatowego „Decydujesz, pomagamy”. W dniu 3 października rozpoczęło się głosowanie...