Patronujemy

Sport

Obrazek
10 sierpnia 2017
Ruszają nabory do ośrodków Football Academy Warszawa na Żoliborzu, Annopolu, Białołęce i Woli. Jeśli Twoje dziecko lubi piłkę nożną i chcesz, aby miało możliwość swobodnego rozwoju poprzez zabawę, to Football Academy Warszawa jest wymarzonym miejscem dla Twej pociechy.
Obrazek
27 lipca 2017
Rodzicu zorganizuj swojemu dziecku niezapomniane piłkarskie urodziny!   Zapewniamy:
Obrazek
21 lipca 2017
Wakacje z dzieckiem – hotel z aquaparkiem, pensjonat czy agroturystyka? Zastanawiacie się, gdzie spędzić wakacje ze swoimi pociechami? Mamy dla Was kilka podpowiedzi.
Obrazek
19 lipca 2017
Obóz Football Academy Warszawa w Pucku To już ostatnie miejsca!
Obrazek
13 lipca 2017
Szanowni Rodzice! Informujemy że nabory do Football Academy Warszawa już się rozpoczęły! Wasze dziecko lubi piłkę nożną i ma dużo energii? W takim razie Football Academy Warszawa to idealne miejsce dla waszych pociech.         Football Academy Warszawa zapewnia:
Obrazek
30 maja 2017
Piłkarskie półkolonie w Warszawie Każdy młody piłkarz pragnący przeżyć ciekawą przygodę podczas wakacji, powinien wziąć udział w warszawskich półkoloniach. To wspaniała okazja, by podczas treningów oraz różnego rodzaju zabaw poznać nowych kolegów i...
Obrazek
29 maja 2017
W ostatnim czasie na szczęście Polacy odnoszą spore sukcesy w piłce nożnej. Przełożyło się to od razu na zainteresowania młodzieży i dzieci, a sportowcy znów stali się idolami. Wzrosło niezmiernie zainteresowanie szkółkami piłkarskimi i obozami letnimi z piłką nożną.
Obrazek
25 kwietnia 2017
Nabory Football Academy Warszawa Za oknem słoneczna pogoda, temperatura sprzyjająca przebywaniu na świeżym powietrzu, jaki z tego wniosek? Rodzicu wyślij swoje dziecko na treningi w Football Academy Warszawa! Ogłaszamy oficjalne nabory do istniejących oraz nowych grup.