Newsletter

 • http://www.pl.getresponse.com/images/core/webforms/countertemplates.png) no-repeat scroll left 0px transparent;" class="wf-counterbox"> http://www.pl.getresponse.com/images/core/webforms/countertemplates.png) no-repeat scroll right -36px transparent;"> zapisanych: 0
 • Email Marketingby GetResponse

  Patronujemy

  Z dzieckiem po Warszawie

  Obrazek
  17 lipca 2015
  W każdy weekend obywają się bezpłatne rejsy po Wiśle z zabawami dla rodziców i dzieci. Atrakcja zorganizowana jest w ramach Warszawskiej Strefy Rodziny. W tą sobotę i niedzielę pasażerom towarzyszyć będą postaci z baśni.
  Obrazek
  12 czerwca 2015
  Wakacje tuż tuż :) Chcemy, aby ten radosny, wolny czas był dla dzieci inspirujący i bardzo ciekawy! W klubie MAMA TATA I TY każdy tydzień będzie podróżą w nieznany i fascynujący świat przyrody, wynalazków oraz różnych kultur. Gwarantujemy miłe towarzystwo i wspaniałą zabawę! Zapraszamy...
  Obrazek
  21 maja 2015
  Jeśli los Śródmieścia nie jest Ci obojętny, chcesz walczyć ze złem i stać na straży porządku, wstąp w szeregi Brygady Kapitana Warszawa! Przejdź niepowtarzalny test i dowiedz się, jakie supermoce w Tobie drzemią!
  Obrazek
  20 maja 2015
  Zbliżają się wakacje, czas, w którym większość warszawiaków korzysta z przyjemnej pogody i szuka aktywności, które pozwolą im na wyzwolenie długo gromadzonej energii. Rodziny mogą w końcu spędzić razem czas. Co na nich czeka?
  Obrazek
  4 marca 2015
  Przerwa zimowa już za nami i od niedzieli, 1 marca znów będzie można korzystać z wypożyczalni Veturilo. W ubiegłym roku rowery były wypożyczane aż 1,9 mln razy, a w systemie zarejestrowało się ponad 90 tys. nowych użytkowników.
  Obrazek
  23 lutego 2015
  1 marca (niedziela), godz. 19.00 – spektakl NO RULES - Teatr Tańca TEST, WSTĘP WOLNY. Zasada numer jeden – nie będzie żadnych zasad Zasada numer dwa – to dla Ciebie, to właśnie dla Ciebie Zasada numer trzy – jeśli masz jakieś wątpliwości, tam są drzwi Zasada numer cztery – powiedz mi...
  Obrazek
  5 grudnia 2014
  W najbliższą sobotę i niedzielę, 6-7 grudnia, będzie można spacerować świątecznie oświetlonym Krakowskim Przedmieściem i Nowym Światem. Po włączeniu świątecznej iluminacji Warszawy Trakt Królewski zamieni się w deptak.
  Obrazek
  24 listopada 2014
  Pasażerowie miejskich autobusów i użytkownicy laptopów, tabletów oraz telefonów komórkowych, mogą już korzystać z darmowego Wi-Fi. Hotspoty są już w 70 pojazdach Miejskich Zakładów Autobusowych, a do końca roku pojawią się w kolejnych 230 autobusach.
  Obrazek
  31 października 2014
  Ruszyła "Kolejkowa Rewolucja" - ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana i organizowana przez autorkę bloga piwnooka.pl.