Newsletter

  • http://www.pl.getresponse.com/images/core/webforms/countertemplates.png) no-repeat scroll left 0px transparent;" class="wf-counterbox"> http://www.pl.getresponse.com/images/core/webforms/countertemplates.png) no-repeat scroll right -36px transparent;"> zapisanych: 0
  • Email Marketingby GetResponse

Patronujemy

Z dzieckiem po Warszawie

Obrazek
23 lutego 2015
1 marca (niedziela), godz. 19.00 – spektakl NO RULES - Teatr Tańca TEST, WSTĘP WOLNY. Zasada numer jeden – nie będzie żadnych zasad Zasada numer dwa – to dla Ciebie, to właśnie dla Ciebie Zasada numer trzy – jeśli masz jakieś wątpliwości, tam są drzwi Zasada numer cztery – powiedz mi...
Obrazek
5 grudnia 2014
W najbliższą sobotę i niedzielę, 6-7 grudnia, będzie można spacerować świątecznie oświetlonym Krakowskim Przedmieściem i Nowym Światem. Po włączeniu świątecznej iluminacji Warszawy Trakt Królewski zamieni się w deptak.
Obrazek
24 listopada 2014
Pasażerowie miejskich autobusów i użytkownicy laptopów, tabletów oraz telefonów komórkowych, mogą już korzystać z darmowego Wi-Fi. Hotspoty są już w 70 pojazdach Miejskich Zakładów Autobusowych, a do końca roku pojawią się w kolejnych 230 autobusach.
Obrazek
31 października 2014
Ruszyła "Kolejkowa Rewolucja" - ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana i organizowana przez autorkę bloga piwnooka.pl.
Obrazek
29 października 2014
Do największej liczby wypadków drogowych z udziałem pieszych, przede wszystkim dzieci, dochodzi w okresie jesienno-zimowym. Ciemne ubrania i brak odblasków sprawiają, że po zmroku nie jesteśmy dla kierowców dostatecznie widoczni.
Obrazek
11 września 2014
13 września odbędzie się akcja pod hasłem „Im więcej jesz tym bardziej pomagasz”. Lokale gastronomiczne w całej Polsce przekażą 10% od przychodu na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Akcja „Podziel się dobrem w Dobrych miejscach” ma celu zebranie...
Obrazek
5 września 2014
Eco Car posiada własną, jednorodną i w całości licencjonowaną flotę aut. Firma gwarantuje komfort i bezpieczeństwo realizacji usług, według najwyższych europejskich standardów. Jak zamówić taksówkę Eco Car: - telefon 123456789 - aplikacja mobilna na smartfony - strona www
Obrazek
10 lipca 2014
Wymiana taboru, modernizacja przystanków, dodatkowe windy i rampy w metrze – w ten sposób Zarząd Transportu Miejskiego od lat likwiduje bariery architektoniczne i reaguje na potrzeby osób niepełnosprawnych.
Obrazek
25 czerwca 2014
Serdecznie zapraszamy na III Letni Gościniec Artystyczny We Włochach. Zaczynamy już 6 lipca! Miejsce: Park Kombatantów, ul. ks. J. Chrościckiego, przy Bibliotece Publicznej, każda niedziele lipca i sierpnia w godz. 15.15-17.45. Do zobaczenia! Harmonogram: