Newsletter

 • http://www.pl.getresponse.com/images/core/webforms/countertemplates.png) no-repeat scroll left 0px transparent;" class="wf-counterbox"> http://www.pl.getresponse.com/images/core/webforms/countertemplates.png) no-repeat scroll right -36px transparent;"> zapisanych: 0
 • Email Marketingby GetResponse

  Patronujemy

  Z dzieckiem po Warszawie

  Obrazek
  21 maja 2015
  Jeśli los Śródmieścia nie jest Ci obojętny, chcesz walczyć ze złem i stać na straży porządku, wstąp w szeregi Brygady Kapitana Warszawa! Przejdź niepowtarzalny test i dowiedz się, jakie supermoce w Tobie drzemią!
  Obrazek
  20 maja 2015
  Zbliżają się wakacje, czas, w którym większość warszawiaków korzysta z przyjemnej pogody i szuka aktywności, które pozwolą im na wyzwolenie długo gromadzonej energii. Rodziny mogą w końcu spędzić razem czas. Co na nich czeka?
  Obrazek
  4 marca 2015
  Przerwa zimowa już za nami i od niedzieli, 1 marca znów będzie można korzystać z wypożyczalni Veturilo. W ubiegłym roku rowery były wypożyczane aż 1,9 mln razy, a w systemie zarejestrowało się ponad 90 tys. nowych użytkowników.
  Obrazek
  23 lutego 2015
  1 marca (niedziela), godz. 19.00 – spektakl NO RULES - Teatr Tańca TEST, WSTĘP WOLNY. Zasada numer jeden – nie będzie żadnych zasad Zasada numer dwa – to dla Ciebie, to właśnie dla Ciebie Zasada numer trzy – jeśli masz jakieś wątpliwości, tam są drzwi Zasada numer cztery – powiedz mi...
  Obrazek
  5 grudnia 2014
  W najbliższą sobotę i niedzielę, 6-7 grudnia, będzie można spacerować świątecznie oświetlonym Krakowskim Przedmieściem i Nowym Światem. Po włączeniu świątecznej iluminacji Warszawy Trakt Królewski zamieni się w deptak.
  Obrazek
  24 listopada 2014
  Pasażerowie miejskich autobusów i użytkownicy laptopów, tabletów oraz telefonów komórkowych, mogą już korzystać z darmowego Wi-Fi. Hotspoty są już w 70 pojazdach Miejskich Zakładów Autobusowych, a do końca roku pojawią się w kolejnych 230 autobusach.
  Obrazek
  31 października 2014
  Ruszyła "Kolejkowa Rewolucja" - ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana i organizowana przez autorkę bloga piwnooka.pl.
  Obrazek
  29 października 2014
  Do największej liczby wypadków drogowych z udziałem pieszych, przede wszystkim dzieci, dochodzi w okresie jesienno-zimowym. Ciemne ubrania i brak odblasków sprawiają, że po zmroku nie jesteśmy dla kierowców dostatecznie widoczni.
  Obrazek
  11 września 2014
  13 września odbędzie się akcja pod hasłem „Im więcej jesz tym bardziej pomagasz”. Lokale gastronomiczne w całej Polsce przekażą 10% od przychodu na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Akcja „Podziel się dobrem w Dobrych miejscach” ma celu zebranie...