Newsletter

  • http://www.pl.getresponse.com/images/core/webforms/countertemplates.png) no-repeat scroll left 0px transparent;" class="wf-counterbox"> http://www.pl.getresponse.com/images/core/webforms/countertemplates.png) no-repeat scroll right -36px transparent;"> zapisanych: 0
  • Email Marketingby GetResponse

Kino familijne

Patronujemy

Z dzieckiem po Warszawie

Obrazek
30 października 2015
Już po raz czwarty rezydencje królewskie: Zamek Królewski na Wawelu, Zamek Królewski w Warszawie, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie i Muzeum Łazienki Królewskie zapraszają do udziału w akcji „Darmowy listopad”. Dzięki programowi dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z kilkuset...
Obrazek
8 października 2015
Dzięki pracom konserwatorskim Pałac Myślewicki, który 7 października został otwarty dla zwiedzających, odzyskał dawny blask. Udało się m.in. odsłonić historyczne polichromie i przywrócić zabytkowi kolorystykę, która jest zgodna z jego autentycznym XVIII-wiecznym charakterem.
Obrazek
17 lipca 2015
W każdy weekend obywają się bezpłatne rejsy po Wiśle z zabawami dla rodziców i dzieci. Atrakcja zorganizowana jest w ramach Warszawskiej Strefy Rodziny. W tą sobotę i niedzielę pasażerom towarzyszyć będą postaci z baśni.
Obrazek
12 czerwca 2015
Wakacje tuż tuż :) Chcemy, aby ten radosny, wolny czas był dla dzieci inspirujący i bardzo ciekawy! W klubie MAMA TATA I TY każdy tydzień będzie podróżą w nieznany i fascynujący świat przyrody, wynalazków oraz różnych kultur. Gwarantujemy miłe towarzystwo i wspaniałą zabawę! Zapraszamy...
Obrazek
21 maja 2015
Jeśli los Śródmieścia nie jest Ci obojętny, chcesz walczyć ze złem i stać na straży porządku, wstąp w szeregi Brygady Kapitana Warszawa! Przejdź niepowtarzalny test i dowiedz się, jakie supermoce w Tobie drzemią!
Obrazek
20 maja 2015
Zbliżają się wakacje, czas, w którym większość warszawiaków korzysta z przyjemnej pogody i szuka aktywności, które pozwolą im na wyzwolenie długo gromadzonej energii. Rodziny mogą w końcu spędzić razem czas. Co na nich czeka?
Obrazek
4 marca 2015
Przerwa zimowa już za nami i od niedzieli, 1 marca znów będzie można korzystać z wypożyczalni Veturilo. W ubiegłym roku rowery były wypożyczane aż 1,9 mln razy, a w systemie zarejestrowało się ponad 90 tys. nowych użytkowników.
Obrazek
23 lutego 2015
1 marca (niedziela), godz. 19.00 – spektakl NO RULES - Teatr Tańca TEST, WSTĘP WOLNY. Zasada numer jeden – nie będzie żadnych zasad Zasada numer dwa – to dla Ciebie, to właśnie dla Ciebie Zasada numer trzy – jeśli masz jakieś wątpliwości, tam są drzwi Zasada numer cztery – powiedz mi...
Obrazek
5 grudnia 2014
W najbliższą sobotę i niedzielę, 6-7 grudnia, będzie można spacerować świątecznie oświetlonym Krakowskim Przedmieściem i Nowym Światem. Po włączeniu świątecznej iluminacji Warszawy Trakt Królewski zamieni się w deptak.