Patronujemy

WARSZTATY DLA DZIEWCZYNEK - UDZIAŁ BEZPŁATNY!

Obrazek
Wstęp wolny: 
tak
Rozpoczęcie: 
2017-10-28
Miejsce: 
BIG BOOK CAFE
Adres: 
ul. Dąbrowskiego 81, 02-503 Warszawa
Bilet: 
Bezpłatny - obowiązują zapisy

Uwalnianie kosmicznych mocy

Na polskim rynku wydawniczym ukazał się właśnie zupełnie nowy dwumiesięcznik „Kosmos dla dziewczynek” . Mądry, zabawny i odważny, tak jak czytelniczki, do których jest skierowany, w wieku 7-11 lat. Dla tej grupy wiekowej zostaną zorganizowane specjalne warsztaty, które odbędą się w Big Book Cafe w sobotę 28 października (początek o godz. 12.00). Celem zajęć jest wzmacnianie poczucia własnej wartości i odporności na krzywdzące stereotypy.

Pomysłodawczynie „Kosmosu” chcą rozbudzić ciekawość i kreatywność dziewczynek, pokazać im różnorodność świata, w którym nie trzeba za wszelką cenę walczyć o pierwsze miejsce. „Media i kultura konsumpcyjna zawężają perspektywę dziewczynek do dbania o własny wygląd. Większość treści koncentruje się na urodzie i organizowaniu przyjęć. Pokazujemy dziewczynkom, że świat jest znacznie większy, ciekawszy i ma im dużo więcej do zaoferowania” – przekonują redaktorki nowego dwumiesięcznika.

Podczas spotkania w Big Book Cafe można będzie kupić pierwszy, pachnący jeszcze farbą drukarską numer „Kosmosu dla dziewczynek”.

Uwaga! Udział w spotkaniu wymaga


wcześniejszego zapisu. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: spotkania@big-book.pl

Więcej informacji o wydarzeniu:
http://bigbookcafe.pl/event/27-10-sb/

BIG BOOK CAFE
ul. Dąbrowskiego 81, 02-503 Warszawa

Data publikacji: 10.10.2017