Patronujemy

OTWARCIE SALI ZABAW FIKOŁKI W GALERII PÓŁNOCNEJ

Obrazek
Rozpoczęcie: 
2017-09-14
Miejsce: 
Galeria Północna, Sala Zabaw Fikołki

Fikołki w Galerii Północnej, czyli atrakcje, których Białołęka jeszcze nie widziała

Otwarcie Sali Zabaw Fikołki w Galerii Północnej nastąpi 14 września. Będzie to już trzecia lokalizacja znanego w Warszawie centrum rozrywki i edukacji dla dzieci. Fikołki zapraszają na dodatkowe zajęcia dla dzieci, urodziny, konstrukcję do zabawy i ściankę wspinaczkową.

Wcześniej warszawskie rodziny mogły bawić się w Fikołkach w Centrum Handlowym Arkadia oraz w Pasażu Handlowym ALTO Wilanów. Wśród atrakcji, które Fikołki zaproponują mieszkańcom północnej części stolicy znajdują się m.in. ścianka wspinaczkowa, 3-poziomowa konstrukcja do zabawy z torem przeszkód i labiryntem, boisko do piłki nożnej, tyrolka, kilka rodzajów zjeżdżalni, kącik malucha z basenem z piłkami.

- Zdecydowaliśmy się na otwarcie na Białołęce, ponieważ jest to bardzo rodzinna dzielnica. Dodatkowo do tej pory mieszkańcy nie mieli w najbliższym sąsiedztwie dostępu do centrum handlowego. Wierzymy, że rodzice docenią nie tylko naszą rozrywkową część oferty, ale także tę edukacyjną. Z myślą o nich będziemy regularnie organizować warsztaty


kulinarne i młodego naukowca, programowanie i robotykę, zajęcia ogólnorozwojowe typu Gordonki, ale także cykliczne spotkania dla przyszłych i obecnych mam
– wylicza Sylwia Kędzierska, menedżer Fikołków.

Warsztaty będą odbywały się w dedykowanych salach tematycznych – kulinarnej i eksperymentów. Z myślą o rodzicach powstała klubokawiarnia z dostępem do Wi-Fi, w której dorośli zamówią świeżo parzoną kawę, zdrowy koktajl i przekąski. Menu dostosowane jest także do oczekiwań dzieci. Kawiarnia i sale tematyczne to także miejsce firmowych spotkań rodziców. Podczas gdy mama lub tata zajmuje się własnymi sprawami służbowymi, najmłodsi uczestniczą w warsztatach lub bawią się pod opieką profesjonalnych animatorów. W ofercie znajdzie się tzw. opieka indywidualna umożliwiająca rodzicom zrobienie zakupów w Galerii Północnej, w czasie których dziecko pozostanie w sali zabaw.

Dla jubilatów Fikołki stworzyły sale urodzinowe ozdobione w dowolnym motywie bajkowym. Imprezę w ramach przedsprzedaży można zamówić już teraz, a przy okazji zyskać atrakcje warte 400 zł: piniatę ze słodyczami, malowanie buziek, tautaże brokatowe, skręcanie balonów oraz wstęp na ściankę wspinaczkową.

Sala zabaw na Białołęce zajmie około 700 m2, a całe wyposażenie spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatem Zakładu Kontroli Placów Zabaw. Przyjazna przestrzeń Fikołków jest atrakcyjna dla firm organizujących integracyjne imprezy rodzinne, np. Mikołajki, Dzień Dziecka, bal karnawałowy.

http://www.fikolki.pl/

Data publikacji: 11.09.2017