Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Promocyjna cena kolonii tylko dla czytelników portalu Dziecko w Warszawie

Obrazek
Fot. materiały prasowe
Promocyjna cena kolonii tylko dla czytelników portalu Dziecko w Warszawie

Wyjazd na kolonie to dla dzieci bardzo ważne wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają cały rok. Dlatego też robimy wszystko, by zapewnić dzieciom niezapomnianą przygodę, a rodzicom dać pewność, że ich pociecha będzie bezpieczna i otoczona należytą troską.

Skąd wiemy, jak profesjonalnie przygotować kolonie? Stąd, że z powodzeniem organizujemy je od 2007 roku i dzięki tak dużemu doświadczeniu zdajemy sobie sprawę z każdego szczegółu, o który trzeba zadbać, by wypoczynek dla dzieci był udany.

Niepowtarzalne i bogate programy kolonii

Wiemy, że w czasie kolonii trzeba dzieciom zapewnić rozmaite doświadczenia i przeżycia. Można to osiągnąć budując ciekawe i spójne programy, mające myśl przewodnią i różnorodne formy zajęć oraz atrakcji.

W tym roku przygotowaliśmy dla Waszych pociech wyjątkowe kolonie, których programy są inspirowane przygodami bohaterów dwóch fantastycznych, ponadczasowych książek: „W 80 dni dookoła świata” i „Dzieci z Bullerbyn”. Scenariusze te łączą w sobie zabawę i rekreację z rozwojem intelektu i osobowości. Uczymy, rozwijamy poprzez zabawę.

„W 12 dni dookoła świata” Jastrzębia Góra
Turnus: 26.06-07.07.2017 r.

„Dzieci z Bullerbyn”

Jastrzębia Góra
Turnus I: 26.06-07.07.2017 r.
Turnus II: 10.07-21.07.2017 r.

Obejrzyj pełny katalog kolonii: www.akn.pl/kolonie

Dokonując rezerwacji miejsca na koloniach powołaj się na portal Dziecko w Warszawie, a przyznamy Ci dodatkowy rabat w wysokości 200 zł na każdy zarezerwowany turnus!

Doświadczona i zaufana kadra

Mamy świadomość, że każdy rodzic chce mieć pewność, że jego dziecko w czasie kolonii będzie bezpieczne i objęte należytą troską. Dlatego szczególną uwagę przykładamy do wyboru osób sprawujących opiekę nad dziećmi w czasie naszych wyjazdów. Ponieważ na co dzień prowadzimy w naszej placówce zajęcia dla dzieci, wychowawców rekrutujemy z naszych trenerów, których znamy i mamy do nich zaufanie. Są to osoby sprawdzone, mające duże doświadczenie w pracy z dziećmi i posiadające odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Wiemy, że pod ich czujnym okiem Wasze dzieci będą w pełni bezpieczne, zadbane i szczęśliwe.

Ciekawe i sprawdzone ośrodki

Zdajemy sobie sprawę, że miejsce, w którym dzieci spędzają kolonie musi być czyste, bezpieczne i zapewniać dzieciom wygodę. Dlatego każdy ośrodek sprawdzamy osobiście, by mieć pewność, że spełnia wszystkie nasze i Wasze wymagania, i że obsługa ośrodka jest przyjazna i dobrze nastawiona na dzieci.

Willa Chantal w Jastrzębiej Górze to idealne miejsce na niezapomnianą przygodę i wspaniały wypoczynek nad morzem
– zaledwie 500 m od plaży! Ten malowniczo położony ośrodek dysponuje komfortowymi pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z łazienkami. Każdy pokój jest przytulnie urządzony oraz wyposażony akcesoria plażowe. Ponadto na terenie ośrodka do naszej dyspozycji będą:
• plac zabaw dla dzieci: huśtawka, zjeżdżalnia, drabinki
• miejsce i sprzęt do grillowania
• ogród i taras wypoczynkowy
• rowery, kijki do nornic walking
• stół do ping ponga, piłkarzyki, darts
• boisko do siatkówki i badmintona

OKW u Kubiców w Milówce to ośrodek położony na północnym stoku góry Sybirki. Połączenie malowniczego krajobrazu z unikalnym klimatem oraz bliskością lasu i rzeki stwarza doskonałe warunki do wypoczynku wakacyjnego. Ośrodek dysponuje komfortowymi pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z łazienkami. Ponadto na terenie ośrodka do naszej dyspozycji będą:
• zadaszona góralska wiata z paleniskiem
• grill
• plac zabaw
• boisko do siatkówki
• boisko do piłki nożnej
• stół do tenisa

Ośrodki zapewniają wyśmienitą domową kuchnię, która dla naszych kolonistów przygotuje 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Dodatkowo kuchnia będzie dla dzieci otwarta w ciągu dnia i zawsze będą mogły liczyć na kanapkę czy kompot.

Radość dziecka i spokój rodzica

Kolonie spędzone z Akademią Nauki to dla dzieci niezapomniana przygoda pełna inspirujących doświadczeń, ciekawych odkryć i w nowych doznań. Dla Rodzica to pewność, że ich dzieci są bezpieczne i dobrze się bawią.

Zapisy już ruszyły!
Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka: http://www.akn.pl/kolonie/#rezerwacja