Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

PREMIERA: Piraci i odczarowana kraina – czyli 5. część serii PIRACKIE OPOWIEŚCI, Wydawnictwo A&K

Obrazek
Fot. materiały prasowe

Pirackie opowieści to stworzona dla przedszkolaków, pod opieką pedagoga baśń opowiadająca o losach Czarodziejskiej Krainy oraz królewskich trojaczków Eleny, Elizy i Eryka. Historia pełna morskich przygód, czarodziejskich stworzeń, zaginionych skarbów i podwodnych wypraw wciąga w niesamowity świat, a kreatywne naklejki, ciekawe łamigłówki, zadania i mini-gry urozmaicają rozrywkę i sprawiają, że można brać czynny udział w fabule i pomóc bohaterom pokonać przeciwności losu rozwiązując ciekawe zadania.

Z piątej części dowiemy się czy rodzeństwu uda się pokonać złego Czarodzieja , odnaleźć zagubioną Wyspę Smoków, gdzie uprowadził on i uwięził dobre smoki, które strzegły Czarodziejskiej Krainy oraz odczarować królestwo. Dzieci muszą poznać gwiazdozbiory dzięki którym będą mogły odnaleźć drogę na wyspę, pokonać labirynty i różne niebezpieczeństwa. Niesamowitym dodatkiem w tej części jest piękna mapa nieba, z której można nauczyć się nazw gwiazdozbiorów i podstawowych pojęć z astronomii.

Uwieńczeniem przygody jest wspaniały certyfikat, który można wygenerować z dołączonej do książeczki aplikacji na telefon, dzięki której dziecko wcieli się

w ulubioną postać.

Seria stworzona przez mamy z myślą o dzieciach z pewnością zapewni wiele godzin wspaniałego wspólnie spędzonego czasu nie tylko dzieciom ale i rodzicom. Książki dostępne są od 1 czerwca w kioskach i księgarniach internetowych.

Więcej informacji: http://www.wydawnictwoaik.pl oraz https://www.facebook.com/WydawnictwoAiK