Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Pomysły na spacery z dzieckiem po Warszawie!

Obrazek
Fot.

Jak sprawić, by wspólne spacery stały się okazją do nauki przez zabawę? Jak zainteresować dzieci ruchem na świeżym powietrzu i poznawaniem historii? Już 1 października trafił do sklepów nowy, unikalny przewodnik dla dzieci „Spaceruj z Dzieckiem! 30 pomysłów na spacer w Warszawie” wydawnictwa Sierra Madre. Przemieni on każde dziecko w żądnego przygód odkrywcę!
 
Wybierz jedną z 30 pięknie ilustrowanych kart, przedstawiających najbardziej interesujące (choć często słabo znane) miejsca Warszawy i rusz z dzieckiem w podróż! W trakcie spacerów Twoje dziecko zobaczy ciekawe zakątki stolicy, pozna tajemnice i rozwikła zagadki zawarte na kartach tego niezwykłego przewodnika. Razem z przewodnikiem „Spaceruj z dzieckiem” spędzisz ze swoją pociechą wspaniały dzień w mieście.
 
Każda z kart to pomysł na jeden spacer specjalnie opracowany z myślą o najmłodszych. W trasę zabierze Was pani Lidia Raś, licencjonowany przewodnik warszawski. Więcej informacji (a także dodatkowe darmowe trasy spacerów) znajdziesz na stronie www.SpacerujzDzieckiem.pl.