Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Kwietniowe Poranki o 12.00 w Multikinie z Barbie! PREMIEROWO „Perłowa Księżniczka”!

Obrazek
Fot.

W kwietniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 najmłodsi przeniosą się do świata Barbie.

Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.


W kwietniu o 12.00 Multikino zaprasza do świata Barbie. Na uczestników pokazów będą czekały PREMIEROWO „Perłowa Księżniczka” (05-06.04.2014 r. i 12-13.2014 r.) oraz „Barbie: Magia Tęczy” (19-20.04.2014 r. i 26-27.2014 r.) .

PREMIERA! „Barbie Perłowa Księżniczka”
Barbie™ wciela się w rolę Luminy, syrenki ze specjalnym talentem, która marzy o tym, aby zostać księżniczką. Odkąd tylko pamięta ma specjalny dar –sprawia, że podmorskie perły tańczą i świecą. Lumina i jej najlepsza przyjaciółka Kuda, różowy konik morski, wyruszają w niezapomnianą podróż w głąb majestatycznego królestwa syren, gdzie przy pomocy swojego niezwykłego talentu, przygotowują

się do królewskiego balu. Niespodziewanie Barbie™ odkrywa, że jej magiczne perły są kluczem do powstrzymania wrogów i definitywnego uratowania królestwa syren!
Projekcja: 5 - 6 kwietnia oraz 12 - 13 kwietnia

„Barbie i Magia Tęcza”
Przyłącz się do Barbie i Eliny w kolejnej przygodzie z krainy baśni. Elina właśnie wyrusza ze swoją ulubioną purchawką Bibble, do szkoły dla wróżek znajdującej się w przecudownym Kryształowym Pałacu. Tam spotka wiele innych kandydatek na wróżki, przygotowujących się do corocznego Wiosennego Szybowania, podczas którego powstanie pierwsza tęcza roku. Tymczasem zła Laverna czyni wszystko, by powstrzymać lot,
i spowodować by Bajkotopia pogroziła się na dziesięć lat w srogiej zimie. Elina i jej nowi przyjaciele już wkrótce dowiedzą się, że w „jedności siła”. Ale czy wystarczy im tej siły do pokonania Laverny i stworzenia pięknej tęczy?
Projekcja: 19 - 20 kwietnia oraz 26 – 27 kwietnia

Kwietniowe Poranki o 12.00 odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilet w cenie 12 zł już
dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl


Poranki i ofert dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna wielkość grupy to 20 dzieci).

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/