Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Konkurs teatralny!

Obrazek
Fot. materiały prasowe

Wraz z Teatrem Lalek Guliwer zapraszamy na najnowszy spektakl „Różowy gość” w sobotę 13 maja o godz. 17.30.

Różowy gość, bohater najnowszej sztuki Marii Wojtyszko zjawia się niespodziewanie. Nagle, w środku nocy, w mieszkaniu rodziny zwyczajnej pojawia się On - różowy, duży, futrzany Gość. Wybudzone ze snu dzieci entuzjastycznie reagują na dziwacznego przybysza, który nie tłumaczy skąd przybywa i kim jest.

Tak zaczyna się historia, która w groteskowy i humorystyczny sposób opowiada o rodzinnych relacjach, stereotypach i przyzwyczajeniach.
Rodzinie, której brakuje spontaniczności i luzu przygląda się On - tajemniczy gość, który próbuje się zaprzyjaźnić. Nic o nim nie wiemy, ale widzimy, że jest wesołym i otwartym Stworem, który szuka w rodzinie schronienia. Różowy gość jest lustrem, w którym odbija się rodzina oraz jej małe i większe słabości, które czasem smucą a innym razem śmieszą. Niezwykła przygoda jakiej doświadczają bohaterowie uświadamia im wiele prawd o sobie i skutkuje ucieczką od zaszufladkowania a także wybuchem spontanicznej radości.


Aby zdobyć jedno z podwójnych zaproszeń należy polubić post

konkursowy na Fb oraz wysłać maila na adres: dzieckowwarszawie@gmail.com w tytule wpisując „Różowy gość” a w treści własne imię i nazwisko.

Na maile czekamy dziś do godz. 16.00.

Zaproszenia trafią do autorów 5, 13 i 30 poprawnego zgłoszenia.

Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

Regulamin dostępny u organizatora na prośbę mailową.