Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Konkurs!

Obrazek
Fot. materiały prasowe
Konkurs!
Konkurs!

Mamy dla Was 2 potrójne zaproszenia na spektakl „Na Arce o ósmej” 3 czerwca o godz. 12.00 w ramach Dnia Dziecka w Teatrze Guliwer.

Jest to spektakl Miejskiego Teatru z Podgoricy z tłumaczeniem na język polski na żywo. Po spektaklu Dzieci będą miał okazję skorzystać z bezpłatnych animacji muzycznych, plastycznych i lalkarskich (od godziny 13:00).

„Na Arce o ósmej”
Tekst niemieckiego autora Ulricha Hub jest hymnem przyjaźni, solidarności oraz tolerancji. Bohaterami przedstawienia są trzy pingwiny, które przypadkowo otrzymują od gołębia informację o nadchodzącym potopie oraz o Noem, który przygotowuje po dwoje przedstawicieli każdego żyjącego gatunku do wejścia na pokład jego łodzi. Dwoje pingwinich przyjaciół postanawia nie zostawiać trzeciego, a zarazem najmłodszego pingwina samego i w chytry sposób wnoszą go w walizce na pokład Arki wypełnionej zwierzętami z całego świata.


Aby zdobyć zaproszenie należy wysłać maila na adres: dzieckowwarszawie@gmail.com w tytule wpisując: Na Arce o ósmej, a w treści maila swoje imię i nazwisko.

Na zgłoszenia czekamy do środy 31 maja do godz.

10.00

Bilety trafią do nadawcy 5 i 7 poprawnego zgłoszenia.

Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

Regulamin dostępny u organizatora na prośbę mailową.