Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

FESTIWAL RODZINY- 10.06.2017; WARSZAWA STADION LEGII WARSZAWA

Obrazek
Fot. materiały prasowe

10 czerwca 2017 roku na Stadionie Legii w Warszawie odbędzie się już czwarta edycja Festiwalu Rodziny. W tym roku wydarzenie jest organizowane przez Fundację A.R.T. oraz Fundację Legii. Dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy moc atrakcji!

Festiwal Rodziny jest bezpłatnym, całodniowym, otwartym warsztatem rodzinnym. Partnerem wydarzenia jest Biuro Sportu i Rekreacji Miasta Stołecznego Warszawy. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Pragi Północ. Pokazujemy jak aktywnie, bez wielkich nakładów finansowych oraz przy małych modyfikacjach w stylu życia scalić rodzinę, dać dzieciom więcej poczucia bezpieczeństwa i wzmocnić w nich poczucie własnej wartości. Chcemy także pokazać, że Stadion Legii jest miejscem otwartym i przyjaznym rodzinom.

Tegoroczny Festiwal będzie opierał się na formule wykorzystanej w poprzednich edycjach, które odbywały się w Arenie Ursynów i Centrum Olimpijskim. Wybrane lokalizacje nie są przypadkowe ponieważ Festiwal ma formę Olimpiady Rodzinnej. Uczestnicy, którzy wzięli w niej aktywnie udział zbierali punkty, które następnie zamieniali na los. Każdy los WYGRYWAŁ! Uczestnicy będą mieli do dyspozycji strefy zbaw, strefę edukacyjną, rekreacyjną i

sportową, stoiska partnerskie oraz miejsce dedykowane konsultacjom psychologicznych i warsztatom wzmacniającym kompetencje rodzicielskie. (więcej informacji o strefach w dalszej części dokumentu).

Podczas Festiwalu odbędzie się zbiórka publiczna o numerze 2017/723/OR, której celem będzie sfinansowanie letniego wypoczynek podopiecznym obydwu Fundacji.

Więcej o działaniach Fundacji Legii i Fundacji A.R.T. można znaleźć na ich stronach: www.gotowidopomocy.pl oraz http://www.fundacjaart.pl.

Festiwal Rodziny to projekt organizowany w formie różnorodnych aktywności rodzinnych, gdzie przez wspólną zabawę uczestnicy mogą doświadczyć jak ważne jest spędzanie czasu razem - rodzinnie. Naszym celem jest budowanie pozytywnego wzorca rodziny – zdrowej, aktywnej, otwartej i motywowanie rodzin do wspólnego spędzania wolnego czasu. Dzięki Festiwalowi chcemy stworzyć medialną modę na aktywne, rodzinne spędzanie czasu oraz edukować mieszkańców w obszarze wzmacniania więzi rodzicielskich, funkcji rodziny, odnajdowania i realizowania wspólnych pasji. Dodatkowo chcemy pokazać optymistyczne oblicza Warszawiaków.

Każdy znajdzie coś dla siebie! Wszystkich serdecznie zapraszamy 10 czerwca na Stadion Legii!