Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

ENEL-MED nawiązał współpracę ze Szpitalem Wolskim w zakresie diagnostyki obrazowej-informacja prasowa

Obrazek
Fot.

Centrum Medyczne ENEL-MED zawarło umowę ze Szpitalem Wolskim im. Anny Gostynińskiej w Warszawie. Współpraca dotyczy świadczenia usług z zakresu badań rezonansu magnetycznego. Wartość umowy wynosi 300.760 zł brutto i może wzrosnąć w przypadku konieczności wykonania na rzecz pacjentów większej ilości badań niż wynikająca z danych szacunkowych określonych w toku postępowania konkursowego.

Na mocy podpisanej ze Szpitalem Wolskim umowy będziemy wykonywać badania rezonansu magnetycznego na rzecz pacjentów hospitalizowanych w tej placówce w trybie planowym, a także w nagłych przypadkach z dostępnością 24 godziny na dobę. Świadczenia te udzielane będą w należącym do ENEL-MED Oddziale Diagnostycznym Centrum, otwartym w grudniu 2011 r. przy al. Solidarności 128 w Warszawie – mówi Adam Rozwadowski, Prezes Zarządu Centrum Medycznego ENEL-MED.

Władze Szpitala Wolskiego bez wątpienia doceniły fakt, że dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem na rynku. Oddział Diagnostyczny Centrum wyposażony jest w 1,5 Teslowy rezonans magnetyczny, który umożliwia przebadanie w sposób ciągły, większej niż umożliwiał to sprzęt starszego typu, powierzchni ciała np. całego kręgosłupa, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej jakości obrazu

dodał Adam Rozwadowski.

Zawarta umowa obowiązywać będzie do grudnia 2013 roku. Spółka została wybrana na drodze konkursu ofert.

Diagnostyka obrazowa to jeden z najrentowniejszych segmentów działalności Centrum Medycznego ENEL-MED, dlatego Spółka intensywnie inwestuje w ten obszar oraz ubiega się o nowe kontrakty z publicznymi placówkami i Narodowym Funduszem Zdrowia.