Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Ekspansja wszechświata: nowe planety, statki kosmiczne i bohaterowie ze świata LEGO® Star Wars™

Obrazek
Fot.

Kolekcjonerska formuła oparta na zestawach zawierających: planetę, statek kosmiczny oraz minifigurkę, powiększona o 6 nowych planet.

Nowe zestawy do budowania Star WarsTM zachwycą fanów serii

W 2013 roku wszechświat Star WarsTM powiększy się o sześć nowych planet, które dołączą do oferty Planet, zaprezentowanej w 2012 roku. Każdy zestaw zawiera znaną planetę z sagi Star Wars, np. Alderaan i Coruscant wraz ze statkiem kosmicznym, minifigurką i podstawkę z nazwą. W 2013 roku fani Gwiezdnych Wojen będą mogli po raz pierwszy odtworzyć jedną z najbardziej znanych scen z Powrotu Jedi i pomóc w ucieczce Luke'owi Skywalkerowi z pałacu Jabby z nowym Rancor LEGO ™ z zestawu Pit.

Akcja Star Wars rozgrywa się nie tylko w przestrzeni kosmicznej - teraz w trakcie zabawy możemy przenieść się także na inne planety. 6 nowych zestawów: Jedi Starfighter™ & Kamino, Republic Assault Ship™ & Coruscant™, TIE Bomber™ & Asteroid Field, Snowspeeder™ & Hoth™, B-Wing Starfighter™ & Endor™ i Tantive IV™ & Alderaan w przystępnej cenie, a każdy

z nich zawiera: model planety, standardowy statek kosmiczny oraz kolekcjonerską minifugurkę. Po skompletowaniu kilku planet można rozpocząć grę w budowanie galaktyki.

Zestawy LEGO Star Wars™ pomagają przenieść legendarną galaktykę Gwiezdnych Wojen do rzeczywistości. Za pomocą zestawów do łączenia, można teraz odtworzyć słynną scenę z filmu „Gwiezdne Wojny: epizod VI — Powrót Jedi”. Mistrz Jedi Luke Skywalker został uwięziony w jamie rancora™ pod pałacem Jabby the Hutta. Musi uciec! Poszukaj wyjścia, zanim otworzy się brama i potężny rancor wkroczy do akcji! Luke walczy z Rancorem za pomocą kości, nim pożre gamorreańskiego strażnika. Potem stara się odszukać tajny schowek z kluczem, by opuścić bramę na potwora, zanim będzie za późno! Set ten może być łączony z zestawem LEGO® Star Wars 9516 „Pałac Jabby”, gwarantuje to otrzymanie dwupoziomowej sceny z zapadnią prowadzącą do Jamy Rancora!

W tym roku, fani LEGO Star Wars ™ w każdym wieku mogą cieszyć się 24 propozycjami nowych produktów, które potwierdzają pozycję LEGO Star Wars ", jako najbardziej udanego licencjonowanego produktu LEGO.

Więcej inspiracji na stronie starwars.lego.com/pl-pl/