Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Dziecięce "nie". Prośby i odmowy

Obrazek
Fot. materiały prasowe

"Proszę pozbieraj klocki", "Ubierz się proszę", "Proszę umyj zęby". Ile razy dziennie prosisz? Będąc rodzicem często prosimy, równie często żądamy dodając do zdania słowo "proszę". W czasie spotkania porozmawiamy o tym czym jest prośba i kiedy zmienia się w żądanie. Zastanowimy się nad tym, co zrobić, jeśli usłyszysz stanowcze "nie". Będziemy też ćwiczyć odnajdowania "tak" za "nie".

Kiedy: 21 czerwca (środa), w godzinach od 10.00 do 13.00
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców. Na spotkania można przychodzić z dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.
Warsztat jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza umieszczonego pod informacją o wydarzeniu (zakładka "Kalendarz" na stronie Fundacji RoRo: www.fundacjaroro.org).

Warsztat poprowadzi Sylwia Włodarska - współzałożycielka Fundacji RoRo, która od 6 lat wspiera rodziców w znajdowaniu własnej filozofii rodzicielstwa opartej na bliskości, szacunku i zaufaniu. Absolwentka studiów podyplomowych "Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga" w Collegium Civitas. Prywatnie mama Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często

wyczerpującym źródłem inspiracji. Jest naczelną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl

Partner projektu: Wolskie Centrum Kultury

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola
UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.