Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Camphora studio

Obrazek
Fot.
Camphora studio
Camphora studio
Camphora studio
Camphora studio
Camphora studio
Camphora studio

Camphora studio, to marka oferująca produkty dla dzieci wykonane wyłącznie z tkanin naturalnych, wyprodukowanych w Polsce. Specjalizujemy się w produktach wykonanych z bambusa oraz od niedawna – z alg morskich.
W naszej ofercie znajdziecie pościele, kołderki, ręczniki i okrycia kąpielowe, kocyki, rożki, pieluszki, otulacze i inne akcesoria dla najmłodszych.


W czerwcu 2014 r. Camphora studio jako pierwsza marka w Polsce wprowadziła na rynek produkty wykonane z alg morskich – pościele, rożki, kocyki, pieluszki. Tkaniny wykonane z alg morskich mają właściwości pielęgnacyjne, antyalergiczne, termoregulacyjne, do tego są cudownie delikatne. Idealnie nadają się na lato. Rożek, marki Camphora, wykonany z alg morskich został wybrany przez konsumentów hitem czerwcowych targów Mother&baby w kategorii „produkt przyjazny dziecku”

Obecnie w ofercie firmy jest 7 kolekcji, w tym 2 kolekcje z alg morskich – Orient (piękne wzory w subtelnych barwach) oraz Pure (delikatne zdobienia) oraz 5 kolekcji z bambusa w nowoczesnym wzornictwie

Produkty marki Camphora studio można już znaleźć w 20 miastach w Polsce i ponad 60 sklepach stacjonarnych i

internetowych.

Warto szczególnie w okresie letnim sięgnąć po tkaniny naturalne, ekologiczne przyjazne dziecku i środowisku. Niezwykłe właściwości termoregulacyjne, antyalergiczne i pielęgnacyjne sprawią, że nie tylko my, ale i nasze pociechy będą zadowolone z wypoczynku.

www.camphora.pl