Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Być RODZINĄ= być sobą + być dla siebie?

Obrazek
Fot. materiały prasowe

To cykl spotkań, które będą próbą odnalezienia własnej drogi na bycie szczęśliwą rodziną. Bazując na wiedzy z psychologii pozytywnej i wielu badań odpowiadających na pytanie co buduje szczęśliwe rodziny, spróbujemy odnaleźć inspirację dla naszej rodziny. Praca w grupie da nam możliwość inspirowania się, wymiany i wspólnych poszukiwań odpowiedzi na indywidualne pytania.

Refleksja i wybór na jej podstawie działań może przynieść naszemu rodzinnemu życiu więcej spokoju, radości i spełnienia. Podczas spotkania będziemy pracowali z fotografią, metaforą, słowem, po to aby odkrywać, nazywać i na podstawie tego wybierać.

Obszary wokół, których będziemy się koncentrować to:
• co to znaczy być sobą w rodzinie
• jak tworzyć spełnioną rodzinę
• czego potrzebuję? jako punkt wyjścia do budowania

Spotkania są jednym cyklem. Każde wprowadza i bazuje na poprzednim. Stąd ważna jest Państwa obecność na całości.

Kiedy: 5, 19, 26 czerwca (poniedziałek), w godzinach od 17.30 do 19.45
Gdzie: Klub Sąsiedzki, ul. Młynarska 35a
Dla kogo: Na warsztat zapraszamy rodziców (szczególnie mile widziany rodzice z Woli). Na spotkanie zapraszamy bez dzieci. Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest

ograniczona.
– obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza umieszczonego pod informacją o wydarzeniu (zakładka "Kalendarz" na stronie Fundacji RoRo: www.fundacjaroro.org).

Warsztat poprowadzi Joanna Szeluga - psycholog. Mama dwójki chłopców w wieku szkolnym. Prowadzi warsztaty i wsparcie indywidualne dla osób dorosłych i młodzieży. W swojej pracy bazuje na pracach Marshalla Rosenberga, Brene Brown, Jona Kabat Zina.
Partner projektu: Wolskie Centrum Kultury

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola
UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.