Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”

Obrazek
Fot. materiały prasowe

21 października na ul. Grójeckiej 79 w sali POD OKIEM w Warszawie odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów. Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy do zapisów na stronie familie.pl!

 

Gościem specjalnym będzie modelka, aktorka i spełniona mama Agnieszka Maciąg. Przygotowaliśmy dla Was bogaty program warsztatów, wiele konkursów z nagrodami, prezentów i niespodzianek! Będziecie mogli wysłuchać rad położnej i lekarza pediatry, zadać pytania ekspertom oraz porozmawiać z nimi indywidualnie.

 

Dowiecie się wszystkiego o wspieraniu zdrowia niemowlaka, dbaniu o siebie w ciąży, diecie kobiety w ciąży i jej suplementacji. O tym czy spać z dzieckiem, czy nie? Będziecie mieli okazję poznać, czym jest bankowanie krwi pępowinowej i zrobić zakupy dla siebie i maluszka w atrakcyjnych, niższych cenach. Pokażemy Wam również zachwycającą prezentację zdjęć kobiet w ciąży i niemowląt oraz opowiemy o kulisach takich sesji i w którym momencie warto się na nie umawiać.

 

Na każdą mamę czeka wyprawka! W podziękowaniu za uczestnictwo mamy dla Was prezent,  znajdziecie w nim m.in. kosmetyki

i suplementy dla mamy i dziecka oraz vouchery zniżkowe. Zapraszamy!

 

Więcej szczegółów oraz zapisy: www.familie.pl, zakładka „Warsztaty” lub bezpośrednio pod linkiem:

http://wciazy.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-dla-przyszlych-rodzicow-z-Agnieszka-Maciag,12513,1.html

 

„Przygoda z macierzyństwem” – bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży, 21 października na ul. Grójeckiej 79 w sali POD OKIEM przy Domu Kultury OKO w Warszawie